5 מסלולי טיולים במרכז הארץ21/11/2016

מתחברים לטבע שבמרכז:
מרכז הארץ הינו אזור מיוחד במינו המשלב מקומות בילוי, אתרי תיירות ומסלולי טבע מגוונים. חשוב לדעת שבניגוד לדעה הרווחת, כי טיולים רגליים ניתן לערוך רק בצפון הארץ, ניתן לערוך טיולי גם במרכז הארץ. מרכז הארץ שופע במסלולים יוצאי דופן ועוצרי נשימה.

על מנת שתוכלו גם אתם ליהנות מטיול ייחודי במרכז אספנו עבורכם 5 מסלולים במרכז הארץ:

נחל השופט:
טיול בנחל השופט יחשוף אתכם לנופים עוצרי נשימה. הנחל נמצא באביחיל שבמישור החוף. מדובר במסלול מעגלי המתאים גם למשפחות שכן רמת הקושי שלו היא קלה. טיול בנחל יארך כ-3 שעות ועל מנת שכולם יוכלו ליהנות חשוב לציין כי המסלול נגיש לנכים ולעגלות. אז אם החלטתם שהפעם אתם מעוניינים לשנות כיוון נחל השופט מהווה את המקום הנכון עבורכם.

נחל הירקון:
נחל הירקון שוכן בעיר פתח תקווה. טיול בנחל הינו טיול ברמת קושי בינונית ועל כן יש לקחת זאת בחשבון. נחל הירקון מהווה חלק משביל ישראל ותחילתו של המסלול היא באזור הגן הלאומי תל אפק אנטיפטריס. במהלך הטיול נחשפים המטיילים לעמדת שמירה בריטית ששופצה, בריכה מלאכותית ונופים טבעיים קסומים.

פארק חולות ניצנים:
פארק זה נמצא בעיר אשדוד. במהלך הטיול בפארק נחשפים האורחים לנופים טבעיים, בעלי חיים זעירים ולפריטים היסטוריים. בנוסף, במהלך הטיול מגלים האורחים את 'הדיונה הגדולה' שמהווה את אחד ממוקדי העניין של פארק זה. הטיול בפארק חולות ניצנים מתאים למשפחות עם ילדים, דרגת הקושי שלו היא קלה והוא עורך כ-3 שעות. ראוי לציין כי מדובר במסלול מעגלי.

וילות נופש במרכז

חורבת בורגין:
חורבן בוגרין ממוקמת בצפרירים באזור ירושלים והסביבה. במהלך הטיול במקום זה נהנים המטיילים ממזג אוויר נעים מאד וכמו כן, הם נחשפים לפריחה רומנטית ומיוחדת ובנוסף לכך, במהלך הטיול יגיעו האורחים אל מערה מיוחדת. דרגת הקושי של הטיול היא קלה ואורכו הוא כ-3 שעות. המסלול הוא מסלול מעגלי ומתאים למשפחות עם ילדים.

גן לאומי השרון:
הגן ממוקם בשפיים שבמישור החוף. הטיול בגן הלאומי מאפשר למטיילים להבחין בנופים מרהיבים של טבע וחוף הים ובנוסף, נחשפים המטיילים לסלעי כורכר מיוחדים. הטיול מתאים למשפחות עם ילדים, המסלול הוא מסלול מעגלי ודרגת הקושי שלו היא קלה. אורכו של המסלול הוא כ-3 שעות.