3 עקרונות ברזל למסיבת רווקות מוצלחת02/09/2015

החברה הכי טובה שלך מתחתנת. אחרי תקופת זוגיות ארוכה, בחיר ליבה סוף סוף שלף את הטבעת וכולם שמחים עד אין קץ, הם הרי זוג מושלם, רק טבעי שיתחתנו. את מכירה אותה עוד מלפני שהייתה בכלל החברה של... אבל כל כך הרבה זמן שהיא חלק מזוג שאת כבר לא זוכרת מתי ביליתן זמן איכותי ביחד.

הנה עוד רגע היא כבר מקימה בית ואחר כך משפחה, מי יודע מתי תקבלי אותה שוב לזמן איכות אמיתי. היית רוצה ליום אחד לקבל אותה חזרה, לשמוח ולהתפנק ביחד בלי בני הזוג ובלי דאגות – ובשל כך קפצת מאושר כשהוחלט שאת זו שתארגני לה את מסיבת הרווקות.

זו הולכת להיות מסיבת הרווקות הטובה ביותר אי פעם, את משוכנעת; כזו שתסמן התחלה חדשה ומרגשת ותשלח את חברתך הטובה לצעוד לחופה בידיעה שחברותיה הטובות ביותר יאהבו אותה תמיד.

אז איפה מתחילים? הנה שלושה עקרונות שיהפכו את מסיבת הרווקות של חברה שלך לכיף אדיר ולחופשה בלתי נשכחת.

סעו רחוק והתנתקו מהנייד
הדרך להשיג את תשומת הלב של כל החברות היא לנתק אותן לכמה ימים משגרת יומן ולהתמקד בחוויות המשותפות שאתן הולכות לעבור. אם תישארו קרוב לביתכן סביר שגם המחשבות ינדדו חזרה לדאגות הרגילות. לא במסיבה הזו!

סעו לצפון, הזמינו וילה מפנקת וחיו למשך המסיבה כמו מלכות. התפנקו בבריכה או ג'קוזי שמור רק לכן. צאו לדרך בידיעה שהזמן שלכן מוקדש לגילוי מחדש, התמקדו בדברים שאתן אוהבות. עזבו אתכן מלחצי העבודה או מדרישות בני הבית והמשפחה, מסיבת הרווקות אליהן אתן נוסעות אינה חלק משגרת השבוע הלחוץ שלכן אלא זמן רגיעה וחיבור נשי.

טיפולים והפעלות
מגוון הרעיונות אינסופי, צריך רק לבחור: חברה אחת ממליצה על הדרכת אלכוהול שתשחרר את הראש של כולן, אחרת נועזת יותר שמעה על רקדנית בטן שתלמד את הבנות לענטז, ושלישית רוצה לשחק משחק חברה שיחשוף את התשוקות והמאווים של כולן.

דווקא הרביעית עלתה על מתכון מנצח – שירותי מסאז' וטיפולים מקצועיים של ספא ידיים אוהבות – טיפולים מפנקים שיגיע עד אליכן לווילה: מסאז', טיפולים קוסמטיים, סדנאות שוקולד, אחרי שעה עם המומחים של ידיים אוהבות הכלה לעתיד תרגיש כמו מלכה והזמן כאילו עצר מלכת. הגוף והנשמה ירגישו רעננים, כאילו נולדתן מחדש.

הזמינו רק חברות טובות שיודעות להעריך את זמן האיכות
אם מישהי מגיעה על הדרך, באה והולכת רק כי לא נעים לה, מצטרפת לנסיעה אבל מתלוננת על התוכן – מסיבת הרווקות שלכן יכולה להפוך בקלות למסיבת פיג'מות משעממת. חשבו על כך – זהו זמן שערכו יקר מזהב. בעוד ימים מספר עולמה של חברתכן עומד להשתנות מאוד, חבל לבזבז את זמנכן על אנרגיה שלילית.

הכינו מראש רשימת חברות שאתן יודעות שייענו בשמחה להזמנה. מן הסתם מדובר בחברות הכי טובות וקרובות לכן וללבכן, אבל גם חברות מהמעגלים החיצוניים יכולות להשלים את התמונה (בתנאי שאתן יודעות שגם הן אוהבות ליהנות ממסיבה טובה). והכי חשוב – תיהנו. הרי זו כל המטרה.