ריהוט ועיצוב צימר חדש – טיפים מיוחדים25/05/2016

אין זה סוד שהחל מתחילת שנות האלפיים, החלו לצוץ בישראל אינספור צימרים אשר מארחים זוגות לסופי שבוע רומנטיים ו/או משפחות עם ילדים בחגים ובחופשות מלימודים. הצימרים אשר כבשו את ישראל החל מתחילת המילניום, מושכים אליהם ישראלים רבים אשר רוצים לנפוש באזורים שונים, נופש בתנאים גבוהים, באופן בלעדי, בלי ללכת למלון ולהתחלק עם ישראלים אחרים בבריכה, ג'קוזי או חדר אוכל, פשוט ליהנות מסופשבוע שקט, רק הם, הטבע שמסביב וצימר מרוהט בכל טוב.

על מנת למשוך מבקרים רבים לצימר שלכם, נדרשים לרוב 4 מרכיבים עיקריים: ראשית, שהצימר יהיה ממוקם במקום אידיאלי, כלומר מקום עם נוף יפה ושיש אליו גישה בצורה קלה; שנית, הוא צריך להכיל את כל הפינוקים שישראלים מחפשים בצימר - מיטות רחבות, מזגן, טלוויזיה עם מגוון ערוצים, ג'קוזי, סאונה, מרפסת יפה, ארוחת בוקר מפנקת; כדאי לנסות לשווק ולפרסם את הצימרים בערוצי השיווק השונים והרלוונטיים בעליות מתאימות; על הצימר להיות מרוהט עם ריהוט איכותי ומרשים, הן ברמת פנים הצימר והן בשטחי החוץ הסובבים - בנקודה זו, שטחי החוץ, נתמקד בסיקור זה בדגש על ריהוט גן לצימרים, ריהוט שיכול לעשות את כל ההבדל.

ריהוט צימר בצורה נכונה

בתחילה נציין נקודה חשובה - כשאנחנו בוחרים ריהוט גן לצימר עלינו לבחון, מעבר לעניין של מחיר, עיצוב וכו', את השאלה של התנאים אשר שוררים במקום - האם מדובר בריהוט שיכול לעמוד בתנאי חום או קור, הרי שעלינו לבחון האם מדובר בריהוט שמתאים לזוגות צעירים או שמדובר בריהוט שמתאים למשפחות עם ילדים. ההבדל הוא בסוג הריהוט, גודלו, וכן בעיצוב שלו.

כאמור, כשאנחנו מחליטים להקים צימר, אנחנו צריכים לשים דגש משמעותי לאופן בו נבחר לעצב ולרהט אותו. כעת עלינו נתייחס לעובדה, שהריהוט מתחלק לריהוט פנימי (מיטות, שידות, שולחן אוכל וכסאות, מטבח וכו') וריהוט הגן הכולל רהיטי גינה שונים.

רצוי ששני סוגי הריהוט הנ"ל, מעבר להיותם מעוצבים בצורה מרשימה ומתאימים למקום ולאווירה שאנחנו רוצים להקנות, יהיו פרקטיים, איכותיים ומתאימים לקונספט ולפינוק שאנחנו רוצים להעניק לאורחים שלנו. עקרונית ניתן גם להסתפק אך רק בשולחן וכסאות לגינה, אלה יכולים לבוא בדמות שולחנות וכסאות מפלסטיק (נחשבים לעמידים ואיכותיים אך זולים יותר ומעוצבים בצורה פחות יפה ריהוט אחר), או ריהוט מעץ שנחשב מאוד יפה אך לא תמיד עמיד בתנאי מזג אוויר קיצוניים, אפשרות אחרת הוא ריהוט ברזל, שנחשב גם יפה וגם איכותי.

כדי לצפות בוילות עם ריהוט מרהיב ומחירים משתלמים חזרו לדף הבית:

https://www.villagold.co.il/

רהיטי גינה חשובים לצימר

למעוניינים להעניק חווית אירוח ובילוי אידיאלי, מומלץ לשלב גם את מרבית רהיטי הגינה הבאים:
1. נדנדה לישיבה - שילדים וגם מבוגרים יכולים לשבת ואף לשכב עליה.

2. כסא נדנדה – הוא יכול להיות מאוד מרגיע ולהשתלב בצורה יפה בנוף ובאווירה.

3. מערכות ישיבה – מדובר על ספות לגינה, פופים, או פינות זולה שמוכרות לנו ממאהלים שונים.

4. מיטות שיזוף – יכולות להתאים לצימרים שנמצאים במקומות חמים.

5. שולחנות אוכל גדולים – במידה ויש במקום מנגל חיצוני אז אך טבעי שיש בו גם שולחן אוכל.