מלונות ודירות נופש באילת24/07/2016

הביקוש לנופש באילת הוא הגבוה ביותר בארץ במספרים מדובר על מעל 11000 לינות במלונות באילת,
רוב המלונות באילת הן של חמישה כוכבים ועלותם יקרה עקב סיבות רבות, משרד התיירות מנסה לעודד כיום בניית מלונות של שלושה כוכבים לשם הוזלת השהיה באילת, כיום עומדת אלטרנטיבה מקבילה לנופש באילת בדמות דירות נופש איכותיות, דירות נופש באילת קרוב לים הכוללות מרפסות שמש וחלקן אף חניה אישית כאשר ניתן למצוא דירות הכוללות בריכת שחיה לרוב משותפת לכמה דירות.

נופש באילת - המצב שהיה קיים והמצב כיום
עד לפני שנים אחדות הבחירה הייתה בין מלונות באילת בדרגות שונות או צימרים וכמעט לא ניתן היה למצוא דירות נופש  המהוות יחידת נופש איכותית להשכרה לצרכי תיירות ונופש.


למתלבטים כיום אם להשקיע בנופש יקר באילת או לטוס לחול בחבילה זולה, יש כיום פתרונות אחרים ועומדות בפניהם אפשרויות לא פחות אטרקטיביות נוספות לנופש ולינה באילת. כדוגמת דירות נופש באילת שהן מהאיכותיות בארץ, מה שכן, בעוד מלון כולל ארוחות החל מחצי פנסיון הכולל ארוחת בוקר וכלה במלונות הכל כלול בהם מחיר השהיה כולל ארוחות לאורך כל היום לרבות בר מתוקים שיהיה בד"כ ליד ובשעות הפעילות של הבריכה,  בדירת נופש יש מטבחון הכולל מקרר וגז וניתן להכין ארוחות כיד המלך בעצמנו או לחליפין ליהנות ממגוון המסעדות ברחבי אילת.


כשאתם מתכננים טיול לאילת מומלץ לתכנן מבעוד מועד את האפשרויות השונות בפניכם ולא לפסוח על האופציה שמציעות דירות הנופש כאלטרנטיבה למלונות השונים מי שיבדוק טוב יגלה מעבר לחיסכון גם נופש איכותי במחיר הגיוני. לא משנה אם מדובר בזוגות או במשפחות הפתרון של דירות נופש הוא אלטרנטיבה מעולה.

לא כדאי לוותר על נופש באילת בגלל יוקר הלינה במלונות אלא להתרכז באפשרויות המשלימות שבהן דירות נופש הן מרכיב מרכזי ולא פחות מפנק לנופש באילת.