מלונות בוטיק בצפון ישראל16/03/2015

חופשה עם מלונות בוטיק בצפון – מה כדאי לארוז?
חופשה היא מצרך חיוני ואף בסיסי בעבור הגוף והנפש, אחת למספר חודשים, כל אחד ואחת זקוקים לפסק זמן מדאגות החיים. הדרך הכי טובה להתנתק מעט מהדאגות של חיי היומיום היא נופש עם מלון בוטיק בצפון הארץ. המחירים נוחים, תנאי האירוח מפנקים ומרחק הנסיעה סביר בהחלט. חופשות עם מלונות בוטיק בצפון מיועדות למשפחות עם ילדים, זוגות וגם קבוצות חברים. ההמלצה שלנו היא שילוב בין כל סוגי החופשות, במהלך השנה תצאו לחופשות עם הילדים, תמצאו זמן מתאים לחופשות זוגיות עם בני הזוג בלבד ולא תשכחו להקדיש גם זמן לחברים.

ההכנות לקראת חופשה מוצלחת חשובות מאוד לנוחות שלכם במהלך החופשה, מלונות בוטיק בצפון אמנם מספקים תנאי אירוח מקיפים אך בכדי שתרגישו נוח יותר כדאי לארוז נכון את כל הדרוש. כאן נסייע לכם לארוז נכון בגדים, מגבות וסדינים וגם ספרים, סרטים או קבצי מוזיקה שאתם אוהבים.

אלו בגדים כדאי לארוז לקראת חופשה בסגנון בוטיק?
ביגוד ואופנה הם תחום בו אכן על טעם ועל ריח אין כל סיבה להתווכח! ההמלצה שלי היא אריזת בגדים מספיקה, כדאי לזכור כי הרכב הוא שסוחב את המזוודה וסביר כי מדובר במזוודה עם גלגלים. אם את מתקשה לבחור בין שתי שמלות אין כל סיבה שלא לארוז את שתיהן! כדאי לזכור כי אנו יוצאים לחופשה במטרה ליהנות, אין כל סיבה להגביל את אפשרויות הלבוש או להתחיל את הנופש עם פשרות. מלונות בוטיק בצפון כוללים ארונות ושידות אחסון, סביר כי יהיו קולבים בארונות אך בכל זאת נמליץ להצטייד בקולבים.
רשימת הביגוד המומלצת היא : ביגוד קל ונוח לנסיעה לצפון, בגד ים ובגדים מתאימים לבריכה, בגד מתאים לבילוי ערב, ביגוד חם לשעות הקרירות, בגד קל לטיול קל בשטח, פיג'מה נעימה. כדאי להצטייד בשני בגדי ים לפחות, ייתכן כי תרצו להיכנס שוב אל הבריכה או אל הג'קוזי ובגד הים הקודם יהיה עדיין רטוב. שימו לב, כדאי לברר האם זהו מלון בוטיק בצפון המציע גם מכונת כביסה ומייבש כביסה לאורחים.

מלונות בוטיק בצפון ישראל

מתי צריך להביא מגבות וסדינים?
מלונות בוטיק בצפון מספקים מגבות וסדינים לאורחים, יהיה עליכם להצטייד בפריטים אלו מהבית רק כאשר מדובר בקבוצה גדולה של אורחים. לקראת קבוצות גדולות כדאי לברר במדויק מול צוות המלון האם יהיה מספיק ציוד לכולם והאם עליכם להביא בעצמכם מגבות, סדינים או כלי מיטה. אלו אשר אינם מסוגלים להירדם ללא הכרית או השמיכה האישית שלהם יוכלו להביא את כלי המיטה שלהם אל המלון, הדבר אף מומלץ לשנת הלילה הטובה שלכם.

ספרים, סרטים וקבצי מוזיקה שאתם אוהבים
בכל בית מלון בוטיק בצפון נמצא מסכי טלוויזיה עם חיבור כבלים או חיבור YES  ולרוב גם מערכות קולנוע ביתיות ומערכות סאונד. מבחר הסרטים של המלון מצומצם, אם ישנו סרט מסוים בו תרצו לצפות כדאי להצטייד מראש בקבצים מתאימים וכל גם לגבי מוזיקה או ספרים ומגזינים לקריאה.