מלונות בוטיק בצפון10/04/2014

מלונות בוטיק בצפון לסוף שבוע קצר
לא מוכרחים לנסוע לחו" לשבוע, שבועיים, כדי להתנתק. אפשר להישאר בארץ ולבלות סוף שבוע קצר במלון בוטיק בצפון. מלונות בוטיק בצפון מאפשרים לאורחיהם ליהנות מפסק זמן אמיתי, ובעיקר גם מחופשה חלומית. טיול לחו"ל ליעד רחוק יכול לעלות לא מעט כסף, גם את הנסיעה אליו יש לקחת בחשבון וגם את החזרה ממנו. כל זה מבזבז לכם זמן יקר ובמיוחד אם מדובר בנסיעה קצרה יחסית. לעומת זאת, אם בוחרים להישאר בארץ ומעוניינים בפינוק אמיתי, לא מוכרחים לנסוע רחוק או לבזבז שעות ארוכות עד שמגיעים אל היעד עצמו. בצפון הארץ, במקום נגיש ונוח מאד, אפשר למצוא מלונות נהדרים, שיציעו לכם את החופשה שתמיד חלמתם עליה.

בילוי קצר במלון נהדר
השהות במלון בוטיק איננה מוכרחה להיות שהות ארוכה. ישנם לא מעט מלונות בוטיק בצפון, אליהם מגיעים אורחים לסוף שבוע קצר, בין אם ללילה אחד או אולי לשניים. אפשר להגיע למלון ביום חמישי בערב ולעזוב אותו בשבת בצהריים. אפשר גם להגיע ביום שישי ולעזוב אותו ביום ראשון בבוקר. זוהי דרך נפלאה, לכל מי שמחפש מקום רגוע, שליו ושקט מאד, ליהנות מחופשה של כמה ימים במקום לא רחוק מדי, אך מנותק מכל מה שמכירים. למרות שמרבית מלונות הבוטיק בצפון נמצאים בערים הגדולות או בסמוך להן, הם מהווים כתובת מתאימה לשקט בלתי רגיל ולנופשים שרוצים לברוח מהמולת העיר ומכל האקשן שבה. מצד שני, קירבתם של מלונות אלה לערים הגדולות, מאפשרת לאורחים לשלב גם לא מעט אטרקציות ופעילויות שונות, במהלך השהות שלהם בבית המלון, במידה ומעוניינים בכך.

מלונות בוטיק בצפון

מבחר של אטרקציות ופעילויות
אם מחפשים מלון בוטיק בצפון לסוף שבוע קצר במהלך חודשי הקיץ, אפשר לשלב ביקור בחוף הים וליהנות גם מ"בטן גב". אם מתכננים סוף שבוע קצר בשיאו של החורף, אל דאגה. גם בתקופה זו של השנה יש לא מעט אפשרויות, ובעיקר אטרקציות נהדרות שמתאימות לימים קרים וגשומים. מי שחובב אמנות, יכול למצוא, למשל, במושבים מבחר של מוזיאונים מעניינים וגם גלריות עם תערוכות קבועות או מתחלפות. חובבי הקניות יוכלו לנצל את הימים הקרים לביקור בחנויות השונות או בשווקים הנחמדים. וכמובן, תמיד אפשר גם להישאר במלון עצמו ולבלות בספא המפנק שלו או בג'קוזי הפרטי. מלונות הבוטיק ערוכים למבקרים המעוניינים לשהות בהם לאורך כל ימי החופשה, וככאלה מציעים לא מעט אפשרויות. במרביתם ישנו חדר אוכל או מסעדה טובה ופינת ישיבה נעימה ובאחרים ישנן אפשרויות אחרות, שניתן לשלב גם כן במהלך השהות.

מלונות הבוטיק בארץ הם חלק מתעשיית שלימה של פתרונות לינה, אולם הם ייחודיים יותר וגם אינטימיים יותר מפתרונות הלינה האחרים. מלונות בוטיק בצפון מהווים הזדמנות מצוינת לשלב בין פינוק בלתי רגיל למיקום מוצלח מאד.