וילות בצפון למטיילים מחו"ל13/08/2014

וילה בצפון למטיילים מחו"ל – אילו אטרקציות אסור להם לפספס?
אם מגיעים אליכם בקרוב אורחים מחו"ל, המתכננים במסגרת החופשה שלהם לבקר גם בצפון, ישנן לא מעט אטרקציות שאסור להם לפספס במהלך ביקור זה. אם הם בוחרים וילה בצפון שבה יוכלו ללון במהלך השהות שלהם באזור, הם יכולים גם לשלב לא מעט פעילויות נהדרות ואטרקציות בלתי רגילות. אילו אתרים מיוחדים או אטרקציות בצפון הם בגדר חובה? על כך, במאמר הבא.

ביקור בחופי הרחצה של הכנרת
כשבוחרים וילה בצפון למטיילים בחו"ל, מומלץ גם לשלב במהלך הביקור קפיצה אל אחד מחופי הרחצה של הכנרת. לאורך הכנרת ישנם לא מעט חופים, שבהם אפשר לבלות. במסגרת השהות באזור אפשר לבחור וילה בצפון, הממוקמת לא רחוק מהכנרת ולנסוע אליה מדי יום. בחודשי הקיץ מזג האוויר מאפשר ליהנות מיופי של חופשה וכשמדובר במטיילים המגיעים מחו"ל הרי שזוהי אטרקציה בלתי רגילה.

טיול ברמת הגולן
ישנן לא מעט וילות בצפון לנופש הממוקמות במרחק לא רב מרמת הגולן. אם האורחים שלכם מחו"ל בוחרים וילה בצפון באזור זה, כדאי לשלב ביקור גם ברמת הגולן ולצאת אל מסלולי הטיול הרבים שבמקום. מסלולי טיול אלה מוצעים ברמות שונות ובעיקר מפגישים את המטיילים עם הנופים הקסומים של האזור. זוהי הזדמנות נפלאה למטיילים מחו"ל להכיר את ארץ ישראל מזווית קצת שונה, ללמוד עליה לא מעט ובעיקר ליהנות ממראות מיוחדים במינם שלא ניתן לראות במקומות אחרים בארץ.

וילות בצפון לחופשה

ביקור באתר החרמון
במסגרת החיפוש אחר וילה בצפון עבור האורחים מחו"ל, כדאי גם לתכנן ביקור באתר החרמון, ובמיוחד אם מדובר בביקור בתקופת החורף. אתר החרמון מציע חוויה בלתי רגילה וגם לאורחים מחו"ל, שסביר שנתקלו במקומות מושלגים לא מעט במהלך חייהם. ובכל זאת, האווירה שבמקום, ההרים המקסימים והנופים הנהדרים, כל אלה הופכים את החרמון למיוחד במינו. אפשר למצוא לא מעט וילות בצפון, הממוקמות במרחק לא רב מהאתר, וגם אם בוחרים וילה בצפון שנמצאת רחוק מעט משם, ניתן להגיע אל החרמון בקלות רבה.

שילוב של אטרקציות מים שונות עם מסלולי הליכה
בצפון יש לא מעט אטרקציות מים, פעילויות אקסטרים וגם מסלולי הליכה. למטיילים המגיעים מחו"ל מדובר בפעילויות ייחודיות ומהנות במיוחד. כשמחפשים וילה בצפון, ניתן למצוא וילות רבות באזורים הסמוכים לנהר הירדן או למקורות מים אחרים. שהות בוילות כאלו היא הזדמנות עבור האורחים לשלב גם אטרקציות מים וכמובן גם אפשרות לצאת אל מגוון מסלולי ההליכה שבצפון.

ביקור במסעדות המצוינות שבאזור הצפון
גם הצפון יכול להתגאות במסעדות המשובחות שלו, המתחרות בהצלחה רבה באלו של אזור המרכז. במסגרת החיפוש אחר וילות בצפון, מומלץ לבדוק גם אילו מסעדות מומלצות ישנן באזור ולהזמין מקום בהן. אם מחפשים למשל וילה בצפון באזור טבריה, אפשר למצוא לא מעט מסעדות דגים טובות שכדאי לעצור בהן. אם מחפשים וילות ברמת הגולן, אפשר למצוא מסעדות בשרים משובחות.