וילות אירוח תרגישו בבית29/12/2014

לשולחן השבת של משפחה יהודית באשר היא יסבו תמיד אורחים שזה מקרוב באו. חברים למניין התפילה בבית הכנסת, חברים של הילדים, בני ובנות זוג וכמובן חברי המשפחה שהוזמנו להתארח אצלכם באותה שבת.

עתה כולם ישובים סביב השולחן בחולצות לבנות חגיגיות, כוס הקידוש עולה על גדותיו וחלות השבת ממתינות לתורן תחת שמיכת קטיפה. עוד מעט והן תיבצענה ותיטבלנה במלח, מנהג הכנסת אורחים מקדמת דנה.

כשאתם מארחים אתם חושבים תמיד על הפרטים הכי קטנים. שהאורחים שלכם ירגישו נוח וירגישו בבית. שייהנו ממטעמים אהובים, שהמיטה המוצעת תהיה נוחה ומימי הג'קוזי יבעבעו בטמפרטורה הנכונה, מוכנים לקלוט גוף עייף ולערסל בחיבוק.

ככה זה בדיוק כשאתם חושבים על חופשה. בעלי וילות אירוח ברחבי הארץ תכננו, עיצבו ואבזרו וילות אירוח על מנת שגם אתם בעת חופשתכם תזכו לאותו יחס שאתם מעניקים לאורחים שלכם. האמת ששמעתם על וילות אירוח. ממשפחה, מחברים לעבודה.

נכנסתם כמנהגכם בקודש לפורטל טלחופש, אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי בישראל ובעולם כולו ועיניכם צדו פה ושם שמות של וילות אירוח. העיניים ראו והזיכרון קטלג ושמר, עד שהגיע הזמן לאוורר את המידע לקראת החופשה הקרובה אותה תכננתם.

כבר שנים שאתם רגילים לחופשות בצימרים ואפילו חופשות קמפינג הן לא דבר זר. אבל הפעם החלטתם שמגיע לכם יותר. שאתם רוצים להיות כולם ביחד מבלי להתפצל לכמה צימרים או למספר חדרים במלון.

כבר מזמן חלמתם על חופשה משפחתית שבה מצד אחד תרעננו את הזוגיות שלכם ותיהנו משינה נעימה ורגועה בחדר שינה פרטי משלכם, אבל שגם הילדים שלכם יהיו לידכם ויזכו לחדר ילדים מרוהט, למשחקים שונים ולמרחבי פנאי ומשחק.

וילות אירוח מהוות יעד מצוין לחופשה שכזו.

בישראל עולה וצומח בשנים האחרונות ענף מלהיב וקצת שונה בנוף הצימרים ובתי המלון: וילות אירוח.

וילות אירוח, או בשמן הנוסף והמקובל יותר, וילות נופש, הינן וילות יוקרה גדולות ומפוארות, הממוקמות במושבים, ביישובים קהילתיים וגם במרכזי הערים הגדולות.

וילות מפוארות אלה הינן לרוב מבודדות ומוקפות בגדר עם שער חשמלי וחנייה פרטית צמודה ומתאימות יותר מכל לחופשות משפחתיות עם מספר אורחים גדול, או לקבוצה של זוגות חברים הבאים לנפוש יחדיו וליהנות מפרטיות ומשלווה.