וילה ליום הולדת06/11/2012

כל מה שכדאי לדעת על וילה ליום הולדת
הפקת מסיבת יום הולדת מוצלחת היא משימה לא פשוטה בכל גיל, אם בחרתם לשכור וילה ליום הולדת לקראת המסיבה נשמח לסייע בכמה עצות שימושיות. וילות לימי הולדת מציעות הזדמנות לערוך מסיבה מקסימה ובלתי נשכחת. הוילה היא גם האתר בו מתקיימת המסיבה וגם אטרקציה מהנה בפני עצמה. מעטים יוכלו להישאר אדישים אל מול מסיבת יום הולדת שמחה בוילה מפוארת או מסיבת בריכה.
וילות ליום הולדת אפשר יהיה למצוא בכל רחבי הארץ, במידת האפשר כדאי יהיה לבחור בוילה שנמצאת במרחק של שעת נסיעה אחת לכל היותר. מרחקים גדולים יותר עלולים להרתיע את האורחים. במקרים בהם בכל זאת נבחרה וילה רחוקה כדאי להתחיל את האירוע בשעות הבוקר ולאפשר לאורחים להתרענן ולנוח לקראת הנהיגה הארוכה חזרה.

משחקים והפעלות
וילה ליום הולדת שמכילה בריכה פרטית, מתחם שיזוף, ג'קוזי ושולחנות משחק היא אטרקציה נהדרת בפני עצמה. כל שיש להוסיף הוא מוזיקה ומספר אטרקציות לא יקרות או מורכבות. בעלי וילות ליום הולדת שפונים לקהל יעד צעיר מציעים לילדים מתקנים מתנפחים ומשחקי ענק. לצד בריכת השחייה אפשר יהיה לשלב טרמפולינות, מתקנים מתנפחים, מגלשות מים וצעצועים לילדים. הבריכה והמתקנים המתנפחים יהיו גן עדן לילדים.

דוכני מזון
להעשרת האווירה השמחה במקום כדאי יהיה לשלב גם דוכנים של מזון מהיר. בתעריפים לא גבוהים אפשר לשכור מכונות פופקורן, דוכנים להכנת נקניקיות או פיצות ומכונות גלידה אמריקאית או ברד. בעבור הקהל המבוגר אפשר יהיה למצוא וילות ליום הולדת שמציעות עמדות ברביקיו מהודרות או להציב דוכנים של סושי והכנת סלטים טריים. המזון והשתייה הם ללא ספק אחת האטרקציות החשובות ביותר בכל מסיבה, אין להפחית בחשיבותם.

וילות לימי הולדת

קישוטים לוילה
אל כל מסיבת יום הולדת כדאי תמיד להוסיף קישוטים צבעוניים ובלונים. וילה ליום הולדת אפשר כמובן לקשט בבלונים וסרטים בהתאם לבקשת מארגני האירוע. את הבלונים אפשר יהיה לפזר במתחם הבריכה ואת שאר הקישוטים בכל רחבי הוילה. הקישוטים והבלונים הם חלק בלתי נפרד מהאווירה השמחה במקום, לא כדאי יהיה לשכוח או להזניח אותם.

הסעות והסדרי חנייה
בעלי וילות ליום הולדת מעמידים לרשות האורחים מגרשי חנייה. חשוב לברר מבעוד מועד אל מול בעל הוילה מהם הסדרי החנייה במקום. שוטטות ארוכה באזור בחיפוש אחר חנייה תעיב על מצב הרוח באירוע. במקרים בהם בעל הוילה לא מחזיק במגרש חנייה צמוד כדאי לפרט בהזמנה לאורחים את דרכי הגישה אל החניונים הקרובים.

לא לשכוח להזמין צלם
לקראת מסיבה כה מיוחדת ומושקעת כדאי לשכור צלם מקצועי, אפילו אם רק למספר שעות. הצלם יגיע אל המקום בכדי לצלם תמונות סטילס בכל מיני זוויות מיוחדות. מארגני אירועים שמחפשים צלם לאירוע בתעריף זול יוכלו לפרסם את המודעה בלוחות המודעות בבתי הספר לצילום ולמצוא סטודנט מוכשר לצילום.