וילה יוקרתית לנופש07/10/2014

וילה יוקרתית לנופש מושקע עם החברים הכי טובים
אם אתם מחפשים מקום ללון בו כמה ימים יחד עם החברים הכי טובים שלכם, תמצאו מבחר של וילות נופש, שתוכלנה להתאים. אולם, אם אתם רוצים להפוך את החופשה הזו לחופשה קצת אחרת, ובעיקר לחופשה מפנקת, למה שלא תזמינו וילה יוקרתית מושקעת? וילות יוקרתיות, שכמותן אפשר למצוא במקומות שונים בארץ, הן פתרון לינה מצוין וגם הזדמנות לקחת פסק זמן ולבלות עם האנשים שאוהבים. במקום להזמין כמה חדרים בבית מלון, אפשר להזמין וילה יוקרתית אחת שתשרת את כל החברים.

מה מציעה וילה כזו
מי שמחפש וילה יוקרתית יגלה שישנם סוגים שונים של וילות כאלו. אפשר למצוא וילות יוקרתיות באזור הצפון, ליד הכנרת למשל, וגם וילות במרכז. ישנן לא מעט וילות יוקרתיות בדרום ובעיקר בעיר אילת, וגם באזורים מבודדים ומרוחקים. וילה יוקרתית, שלא כמו חדר בבית מלון למשל, מציעה פרטיות מלאה. לא צריך לחלוק אותה עם אורחים נוספים, ואפשר ליהנות עם החברים הקרובים. בוילה היוקרתית אפשר למצוא ריהוט מושקע בכל אחד מחדרי הוילה, אפשר גם למצוא סלון מרווח עם מערכת קולנוע ביתית ברמה גבוהה וגם מטבח שיש בו את כל מה שצריך כדי להכין ארוחות מלאות. ישנן לא מעט וילות יוקרתיות שיש בהן ג'קוזי, סאונה וגם בריכה פרטית, המוצעת לאורחים. מי שבוחר להזמין וילה כזו בקיץ, יכול לנצל את הבריכה וליהנות מנופש של בטן גב.

וילות יוקרתיות בארץ

כמה זה עולה
הוילות היוקרתיות מוצעות בטווח רחב של מחירים. מחיר לינה בוילה כזו מושפע מכמה פרמטרים: מיקומה של הוילה או פרמטר חשוב. ככל שמדובר במיקום אטרקטיבי יותר, המחיר עבור הלינה יהיה גבוה יותר. למשל, וילות שקרובות אל הים, צופות אליו, המחיר ללינה בהן יהיה גבוה בהשוואה לוילות יוקרתיות אחרות. וילות שנמצאות קרוב לאתרים פופולאריים, המחיר עבור הלינה בהן יהיה גבוה גם כן. פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הם המתקנים שבוילה. המחיר ללינה בוילה יוקרתית שיש בה בריכת שחיה פרטית יהיה גבוה מזה שנדרש עבור וילה ללא בריכה. גם גודל הוילה משפיע על המחיר. ככל שהוילה גדולה יותר, ככל שיש בה מספר רב יותר של חדרים, כך המחיר גבוה יותר. אפשר למצוא כיום וילות יוקרתיות גדולות במיוחד שכוללות אפילו כמה סוויטות מפנקות, וגם וילות קטנות בשטחן עם מספר מצומצם של חדרים.

חשוב לדעת
לפני שמזמינים וילה יוקרתית, ובעיקר כדי לוודא שאכן בוחרים נכון, חשוב לפנות לכמה וילות שונות ולהשוות ביניהן. וילות אלו נחשבות למבוקשות מאד לאורך כל השנה. הן בשל התנאים שבהן, והן בשל המרחב הנהדר שהן מציעות שיכול להתאים גם לחופשה של כמה ימים וגם לאירועים מסוגים שונים. מומלץ להזמין את הוילה כמה שיותר מוקדם כדי לשריין את התאריך המתאים ובעיקר גם את הוילה הנכונה ביותר.