הצעות לטיול בגליל המערבי26/07/2015

העיר עכו היא אתר מבטיח ומנצח המשלב ומזמן למבקר הבוגר שלל אטרקציות חלקן ארכיאולוגיות היסטוריות חלקן נופיות וחלקן הבלתי נפרד הן חושיות ומענגות חיך . טיול בהרכב משפחתי רב גילאי מציב להורים אתגר כיצד ניתן לעניין ולהגיע לכל אחד מן הילדים בהתחשב בגילו הבנתו ותחומי העניין הטיפוסים לגילו .

לפיכך, אני מבקש להציע לכם סל"ט (סיור לכל טעם וגיל) טיול המשלב מכל הטוב שיכולה העיר להציע למטייל . עליכם יהיה לבחור ע"פ נטייתכם והרכב המשפחה וטעמיה את מרכיבי הסל"ט . ניתן להתחיל בסיור חומות מגשר החפיר (ברחוב וייצמן בכניסה הראשית לעיר עתיקה)הסיור מספק תמונות נוף שברקען הים התכול . ניתן לשלב ביקור במסגד אל ג'זאר המפואר והמרשים אגב סיור במפעל מאגר המים של העיר (אם נגמרו השיפוצים במקום ניתן לברר) . 

הצעה למנה ראשית / קינוח תיאטרוני בטעם עוד לזאטוטים ולבוגרים ניתן לעניין ולרתק את הזאטוטים במופע אבירים תיאטרלי (יש לברר ולתאם עם תיאטרון עכו , בהפקת המרכז לתיאטרון של עכו -""בין החומות"- תיאטרון טיול בעכו העתיקה.)                  התיאטרון בקהילהhttp://www.acco-tc.com/

הסיור התיאטרלי משלב תיאטרון והיסטוריה אגב טיול/סיור בסמטאותיה הציוריות של עיר הנמל המרגשת, מהעתיקות בעולם, בליווי דמויות תקופתיות . הסיור המומחז פוקד ומסקר את תקופותיה ההיסטוריות הגדולות של עכו לאורך 5000 שנה .
אחת הדמויות המובילות הוא נפוליאון בונפרטה, השליט והמצביא הצרפתי שלא הצליח לכבוש את עכו יוצא לחפש את כובעו אשר נזרק אל בין החומות, לפני נסיגתו מחומות עכו, "אם אני לא הצלחתי לכבוש את עכו- לפחות הכובע שלי יעשה היסטוריה!" במהלך הסיור נפוליאון מוביל את הקהל בלהט דרך התקופה העותמאנית כבמנהרת זמן, למפגש עם אבירים צלבנים ומשם למפגש עם אחמד אל ג'זאר וסלאח א- דין, סיור תיירותי תיאטרלי שהגבולות בין המציאות לדמיון מטשטשים, ועכו העתיקה וגיבוריה קמים לתחייה לכדי חוויה בלתי נשכחת .

את החוויה התיאטרלית ניתן להזמין/לשלב עם ביקור במרכז המבקרים המצוי בגני הפסטיבל אתר משובב נפש צונן וקריר בימי הקיץ הלוהטים . הסצנה הקולינרית

תפסה בשנתיים האחרונות תנופה רבתי לצד החומוסיות המסורתיות ומסעדות הדגים צמחו מסעדות גורמה . את הקינוח הקולינרי הרב חושי ניתן לשלב אחרי או מאוחר יותר במגוון האדיר שהעיר מציעה .

מנה אחרונה וחביבה במיוחד – פעילות ימית חוויתית  במפרץ עכו הרגוע

גליל סייל חוויות ים  בעכו מציעה מספר פעילויות יחודיות  המעניקות למבקרים בעכו זווית מעט שונה וקצת יותר שלווה על מרחב העיר עכו העתיקה.

במסגרתנו תוכלו לשוט בסירת טורנדו מהירה ולהטלטל בן גלי הים – מתאים במיוחד לחובבי הריגושים והאדרנלין .

תוכלו לשוט בסירה תיירותי הפלגה רגועה ונינוחה ולהנות ממוזיקה יוונית קיצבית ושמחה.

קבוצות יוכלו להנות משייט קיאקים עצמאי במי המפרץ תוך ביקור מספר יעדים תיירותים מוכרים . אלא שהפעם מגובה פני הים ותוך השתכשכות במימי המיפרץ התכולים