ההבדל בין ווילות בארץ לווילות בפורטוגל28/07/2016

הזינוק הענקי שחל בטרנד השכרת הווילות בישראל ובעולם כולו, טרנד שנבע מצורך הולך וגובר של המטיילים לחוות את החופש האמיתי שבחופשה, זאת אומרת : האופציה ללון במקום פרטי בלי שכנים בלתי רצויים אשר יכולים לפגום בחוויית הטיול הכללי ובנוסף על כך הרצון של אנשים לנפוש בצורה בה הם חושקים בה אם זה בשקט או לחלופין במסיבה רועשת.

"תעשיית הוילות" להשכרה עבור מטיילים הולכת וצומחת בעקבות הביקוש ההולך וגובר ובשנים האחרונות ישנם גם טיולים מאורגנים בפורטוגל למשל אשר מלינים את הקבוצות המטיילות מספר לילות בווילות להשכרה במקום במלונות הסטנדרטיים שלנו בהם עד היום , מעבר לטיולים המאורגנים לפורטוגל בזול אשל ישנים בווילות להשכרה ישנה גם התעניינות רבה ביעד זה מצב ישראלים רבים ובעיקר קבוצות של חברים או חברות המעוניינים לנפוש בפילה יפיפייה ולחגוג את החופש בדומה לחגיגות שמתקיימות בווילות בארץ.
אלה שלא כך הדבר וישנם הבדלים משמעותיים בין הווילות בפורטוגל לבין הווילות בארץ שאותם רצוי לדעת בטרם מחליטים ללכת ולבלות בוילה להשכרה !

לרשימת וילות יוקרתיות להשכרה לחצו כאן

ההבדלים המשמעותיים בין הווילות בארץ לווילות בפורטוגל
ראשית ההבדל המשמעותי ביותר שהוא במחירי הווילות - מחירי הווילות במדינות אירופה הם גבוהים בהרבה מן המחירים הנהוגים בארץ ובנוסף על כך אין זה נהוג לעשות הנחות למטיילים במדינות כמו פורטוגל כך שמצפה לכם הוצאה גבוהה בהרבה וזה עוד לפני שחישבנו את מחיר טיסה.

הבדל נוסף הוא הרעש - בארץ זהו מנהג ידוע שמגיעים לווילה עם ערכת קריוקי ורמקולים (אם לא קיים מראש ובוילה) ולהרים שם מסיבה עד אור הבוקר דבר שאתם יכולים לשכוח ממנו במדינה כמו פורטוגל, במדינות כמו פורטוגל חוקי הרעש מאוד נוקשים ועל רעש הרבה יותר נמוך ממסיבה או אפילו שירה קולנית תוכלו לזכות בחוויה בלתי נעימה הכוללת את המשטרה אשר תעורב בנושא שיכול להסתיים בדוח או גרוע מכך.

הבדל נההוסף וחשוב מאוד הוא האיכות - הווילות בארץ ידועות כמושקעות ביותר אשר מספקות חוויה כוללת הרבה יותר שלמה מהווילות במדינות כמו פורטוגל, שכן, הווילות בארץ יפנקו אתכם עד הפרט הכי קטן החל מערכת קריוקי ורמקולים מחגיגה ועד לטיפים איפה נמצא החומוס הכי טעים בסביבה.
השירות הקריר שתקבלו בחו''ל לעולם לא יכול להחליף את השירות החם והמשפחתי שתזכו לו בארץ.

טרנד הווילות להשכרה לתיירים הוא טרנד מתפתח הנמצא בעליה מתמדת בזכות שוק התיירים החדש שיודע מה הוא מחפש ומה הכי טוב בשבילו , גם בארץ וגם בחו''ל ישנו מספר הולך וגדל של וילות הנבנות ונפתחות מידי שנה למטרה זו בדיוק וכל אחת מהן מתאימה לסוג מסוים של מטיילים ולדרישות ולצרכים הספציפיים שלהם .

מחירי הווילות משתנה בהתאם למדינה בה הם נמצאים וכך גם חוקי ההתנהגות בוילה כך שרצוי מאוד לברר את כל הפרטים ולוודא שהווילה שברצונכם לשכור תואמת את התקציב שלכם ואת צורת הבילוי שאתם מעדיפים.