בניית אתרי תיירות הדגשים החשובים22/05/2016

בעולם בו ההיציע הוא עצום במיוחד ברשת האינטרנט, יש ליצור את הבידול המיוחד שיגרום לגולש להסתכל דווקא על האתר שלך ולבצע פעולה, בניית אתרים נכונה ובמיוחד בתחום התיירות תוכל לעשות את העבודה ולהפוך את האתר שלך למכונת לידים – מגולש מזדמן ללקוח פוטנציאלי.

ראשית – להכניס לאווירה

כשהגולש נכנס לאתר תיירות הוא כבר רוצה לחוש ולהריח את ניחוחות החופש שהוא מתקרב אליו, לכן באתר תיירת צריך להיות מאוד ויזואלי, סליידר על כל המסך עם תמונות תחלפות של אתרי נופש נבחרים ולמהדרין אפילו כפתור לחיצה על וידאו שיפתח בלייטבוקס.

ממשק משתמש – כמה שיותר "קוויקי"

אל תיתנו לגולש להסתבך יותר מידי עם הזנת פרטים מיותרים, שימו במסך הראשי מנוע יעדים מאוד ברור עם כמה שפחות פרמטרים שהגולש צריך להזין, הכווינו אותו ישר אל מנוע החיפוש, עדיף לתת לו לעבור שלב אחרי שלב בשיטת "הפילטרים", קודם כל תנו לו לחפש באופן מהיר, ולאחר מכן אם ירצה – יוכל לסנן את תוצאות החיפוש בקלות, מהיר וקל. אנו חיים בעולם בו ההחלטות מתקבלות מהר מאוד (ממש שניות) ע"י הגולשים וממשק מסורבל האתר האינטרנט שלך יכול להבריח אותו.

אתרים מותאמי למבייל – חשוב מאוד

אחד הדברים המהותיים כיום בתחום הוא בניית אתרים לסלולר שכן המון אנשים, והדור הצעיר בפרט כבר לא משתמשים כיום במחשבים, הם רגילים לעשות הכל מכף ידם ע"י הסמארטפון שלהם. בד"כ עדיף לבנות תבנית יעודית למובייל ולא להסתמך על הרספונסיב. קרוב לחמישים אחוז מהתנועה כיום מגיעה ממכשירים ניידים ועל כן יש "לתפור" את הממשק ישר למידותיו של הגולש ועשות את זה כמה שיותר נוח וסופר-מהיר על מנת לגרום לבצע פעולה באתר.

בניית אתרים עבור תחום התיירות צריכה להיות שילוב מהותי בין עיצוב מרשים בעין, לבין ממשק משתמש נוח ובין הכוונה לפעולה מבלי לאמץ את הגולש יותר מידי, שוב.. עדיף ללכל על שיטת הפילטרים וויזרד, מאשר לתת לגולש להזין את כל הפרטים מראש וע"י כך לשעמם אותו ולהוציא אותו מהאתר ולגרו לו לעבור לאתר המתחרה.